на тему рефераты Информационно-образоательный портал
Рефераты, курсовые, дипломы, научные работы,
на тему рефераты
на тему рефераты
МЕНЮ|
на тему рефераты
поиск
План-конспект урока Розмітка тонкого листового металу

План-конспект урока Розмітка тонкого листового металу

Міністерство освіти України

Криворізький державний педагогічний університет

Індустріаліно-педагогічний факультет

План - коспект уроку з теми:

Розмітка тонкого листового металу

Розробив: ст.гр.ТПІА-00-1

Кривов Д.Л.

Перевірила: Гура Л.В.

Кривий Ріг

2004

Урок№ 1 клас 5-а

дата: 25.02.2004

Тема: ромітка тонкого листового металу.

Мета:

Дидактична: дати основні поняття про розмітку та види інструментів для

розмітки.

Виховна: виховати у дітей працелюбність та уважність.

Розвиваюча: розвинути у дітей просторове уявлення.

Міжпредметні зв’зки: з геометрією, кресленням, малюванням, фізикою.

Наочність: плакати.

Об’кт праці: розгортка коробки.

Тип уроку: комбінований

Хід уроку:

І. Організаційний момент:

Я запрою учнів до класу, відмічаю відсутніх і перевіряю підготовку

класу до заняття: щоденники, зошити, олівець, ручку, спнцодяг.

ІІ. Повторення раніше вивченого матеріалу:

Повторення раніше вивченого матеріалу розпочинаю з роздачі дидатичних

карток для проведення фронтального опитування учнів. Роздаю 50-70% карток

учням, з іншими працюю в усній формі. Для цього виношу на опитування такі

питання:

Чому метал нагрівають перед прокаткою?

Які види тонкого листового метулу ви знаєте?

Який листовий метал називають жестю?

Де використовують тонкий листовий метал?

ІІІ. Мотивації і актуалізації

Від того, наскільки точно буде виконана розмітка, залежить якість

деталі і кількість видходів.

ІV. Викладання нового матеріалу.

Переходжу безпосередньо до викладання нового матеріалу.

Розміткою називається нанесення на обробляєму деталь або заготовку

так званих розміточних рисок, які і визначають контури деталі, або місця,

яке потрібно обробити.

Основне призначення розмітки заключається в указанні границь, до яких

потрібно обробляти заготовку.

Інстументи для зозмітки: слюсарна лінійка, чертилка, циркулі зі

знімними ніжками, транспортир і т.д.

Основною відмінністю від розмітки по дереву є те, що малюнок,

нанесений на сталь олівцем не залишається, а тому використовується

чертилка.

Правильне тримання чертилки:

IV. Закріплення вивченого матеріалу:

Для закріплення вивченого матеріалу ставлю такі питання:

Що називається розміткою?

Які інструменти для розмітки ви знаєте?

Чим відрізняється розмітка по металу від розмітки по дереву?

V. Практична робота:

а) Вступний інструктаж:

У вступному інструктажі нагадую дітям про типи ліній і првила їх

застосування.

б) Поточний інструктаж:

Під час роботи обходжу робочі місця, звертаю увагу на робочу позу,

правильним застосуванням інструменту і т.д.

Якщо більшість учнів допускає помилки у виконанні роботи, зупиняю

робочий процес і проводжу ще один інструктаж.

в) Зеключний інструктаж:

Проводжу ануліз виконаної роботи, висталляю оцінки.

VI. домашнє завдання.

Виконати розгортку з картону.



© 2003-2013
Рефераты бесплатно, курсовые, рефераты биология, большая бибилиотека рефератов, дипломы, научные работы, рефераты право, рефераты, рефераты скачать, рефераты литература, курсовые работы, реферат, доклады, рефераты медицина, рефераты на тему, сочинения, реферат бесплатно, рефераты авиация, рефераты психология, рефераты математика, рефераты кулинария, рефераты логистика, рефераты анатомия, рефераты маркетинг, рефераты релиния, рефераты социология, рефераты менеджемент.